Polityka prywatności

Niniejsza Polityka prywatności określa zasady przetwarzania danych osobowych i warunki zachowania poufności użytkowników serwisu znajdującego się pod adresem miody.net.
Administratorem danych osobowych w myśl rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r.  w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, w odniesieniu do danych osobowych Użytkowników, będących osobami fizycznym jest:

Mieczysław Łępicki
ul. Główna 47
74-230 Mielęcin

Zebrane dane osobowe będą wykorzystywane jedynie w celu realizacji zamówień i przekazywania informacji marketingowych o naszych ofertach i promocjach. Państwa dane mogą zostać udostępnione operatom płatności online oraz firmom kurierskim/pocztowym jeśli będzie to konieczne do realizacji zamówienia (płatności/wysyłki).

Pliki cookie, informacje na temat przeglądarki i urządzenia użytkownika, będą wykorzystywane jedynie w celach statystycznych oraz koniecznych do świadczenia usług.